Organi

IZVRŠNI ODBOR ŠPORTNE UNIJE SLOVENIJE
(imenovan na skupščini 16.11.2016)
 
Dejan Crnek, predsednik (ŠD Gib Šiška)
Patrik Peroša, podpredsednik (UŠZP)
Jovanka Bećirević, članica (DTV Partizan Javornik – Koroška Bela)
Andrej Grošelj, član (ŠD Izlake)
Tomaž Jarc, član (AK Domžale)
Marja Miklič, članica (DTV Partizan Pobrežje Maribor)
Marija Pavlič, članica (ŠD Zadvor)
Uroš Pintar, član (ŠZ Ajdovščina)
Janko Rožman, član (DTV Partizan Bakovci)
Janez Zavrl, član (DTV Partizan Vič)
Katarina Geršak, članica (Športna zveza Velenje)
Klaudija Redenšek, članica (DŠR Partizan Boštanj)
Peter Škerlj, član (ABC šport Ljubljana)
 
NADZORNI ODBOR ŠPORTNE UNIJE SLOVENIJE
(imenovan na skupščini 16.11.2016)

Avguštin Ciuha, predsednik (ŠD Polje)
Zdenko Šibav, podpredsednik (ŠD Gorica – Nova Gorica)
Aleš Peršin, član (ŠD Trnovo)
Dušan Gerlovič, član (Društvo Interes Ljubljana)
Anton Rožman, član (Shotokan karate-do klub Gornja Radgona)
 
ČASTNO RAZSODIŠČE
(imenovano na skupščini 16.11.2016)

Roman Mohar, predsednik (ŠD Moste)
Zvjezdan Mikić, podpredsednik (ŠK Zdrava zabava)
Andrej Pregelj, član (ŠD Sokol Bežigrad)
Primož Košak, član (AK Domžale)
Andreja Oder, članica (ŽOK Mislinja)
 
STROKOVNI SVET
(imenovan na 2. redni seji IO, 16.1.2017)
 
dr. Maja Pajek, predsednica (SK Kristianija)
Viktor Sušec, podpredsednik (Ženski odbojkarski klub Mislinja)
Borut Arlič, član (ŽNK Rudar Škale)
Katka Geršak, članica (Športna Zveza Velenje)
Zdenka Katkič, članica (Društvo šola zdravja)
Franjo Rozman, član (PK Terme Ptuj)
Gregor Pečovnik, član (ŠUS Evrofitnes d.o.o.)
Primož Kos, član (ŠD Razigrani)
dr. Petra Prevc, članica (ŠD Razigrani)
dr. Herman Berčič, član (ŠD Interes)
dr. Tomaž Pavlin, član (ŠD interes)
Stasja Mehora, član (ŠD Flip)
 
KOMISIJA ZA PRIZNANJA
(imenovana na 2. redni seji IO, 16.1.2017)
 
Janko Rožman, predsednik (DTV Bakovci)
Herman Arlič, član (ŽNK Rudar Škale)
Jernej Kovačič, član (ŠD Izlake)
 
REGIJSKI KOORDINATORJI 
(imenovani na 5. redni seji IO, 10.4.2017)
 
Žiga Černe, Osrednjeslovenska regija
Franjo Rozman, Štajerska
Janko Rožman, Prekmurje
Katarina Geršak, Savinjska in Koroška
Aleš Ošljak, Gorenjska
Damjan Kuzma, Dolenjska in Bela Krajina
Rudi Bantan, Zasavje in Posavje
Ana Kocjančič, Slovenska Istra in Kras
Uroš Pintar, Goriška in Notranjska